تبلیغات
ذهن شلوغ مهتا - انتخابات!
 
ذهن شلوغ مهتا
درباره وبلاگ


من یک زنم، یک همسر، یک دختر، یک عروس و خواهر و دست آخر هم یک دانشجوی دکترای مهندسی. حالا مادر هم شدم...
سعی میکنم زندگیم را به بهترین شکل ممکن هدایت کنم تا از پس مسئولیت های سنگینی که هر کدوم از این عناوین روی دوشم گذاشته ان؛ بر بیام.
من دختری هستم که عاشق تجربه های جدیده. بسیار احساسی هستم و عاشق. با چیزهای کوچک شادی های بزرگ تجربه میکنم و گاهاً هم زودرنج و دلگیر میشم. اشکام همیشه آماده ی سرازیر شدنه. برون گرام اما اعتماد به نفسم بالا نیست، پر از احساسم اما متأسفانه یا گاهاً خوشبختانه اغلب تصمیمات زندگیم با منطق گرفتم و میگیرم. به شدت کلی نگرم و اصلاً جزئیات رو نمیبینم. برای اطرافیانم ارزش زیادی قائلم و از اونها تأثیر میپذیرم. برای انجام هر کاری نیاز به انگیزه دارم اما پرم از خیال پردازی، با خیالاتم و حس ششم قوی ای که دارم، زندگی میکنم و میتونم احساسات آدم ها رو به خوبی و بیش از بقیه از رفتارشون درک کنم. پرم از آرزوهای کوچیک و بزرگ و هر روز هم به تعدادشون اضافه میشه. انقدر دغدغه هام زیاد هست که گاهی فراموششون میکنم:)
اینجا دفتر خاطرات من هست. جایی که از روزهام مینویسم و سعی دارم تا با نوشتن روند تغییرات فکر و دغدغه هام در طول زمان ثبت و دنبال کنم.

مدیر وبلاگ : مهتا
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فکر نمیکردم بیام و پست سیاسی بنویسم. اما این روزها که بحث انتخابات در کشور داغ هست نمی توانم تخریب ها و توهین ها را ببینم و چیزی ننویسم. اول از همه بگم که من نه اصول گرا هستم و نه اصلاح طلب.
من به اصطلاح تحصیل کرده هستم و آن هم از دانشگاه های خوب کشور. این انتظار که قشر به اصطلاح تحصیل کرده ی مملکت ما لااقل فرق تخریب و انتقاد رو درک کنند، چیز زیادی نیست. این روزها چیزی که زیاد میبینم بی اخلاقی هست، تهمت ، تخریب و .... به جای انتقاد از عقاید طرف مقابل و زیر سوال بردن برنامه ها و الویت هاشون همه عزم راسخ بسته ان که فرد مقابل رو بکوبن. هیچ کس دنبال حق  نیست.  در اطرافم قشر پر از ادعایی رو میبینم که مخالف سرسخت آقای احمدی نژاد هستن و دقیقا مثل ایشون که عکس زهرا نورد رو با خودش در مناظره آورد و بگم بگم هاش، فیلم همسر آقای رئیسی رو پخش میکنن. مرتب از پدر زن ایشون مینویسن. و سوال من این هست که آیا ایشون جایی گفتن که قراره از پدرزنشون در اداره مملکت مشورت بگیرن. آقای قالیباف هم در ادامه راه آقای احمدی نژاد رفتن سراغ اموال بقیه و با کاغذ چاپ شده اومدن و اون ها رو کوبیدن. دقیقا به همون روش. به روش مردی که از راست و چپ همه ازش اعلام برائت کردن و معتقدن در 4 سال دوم ریاست جمهوریش کشور رو نابود کرد. من مرتب حرص میخوردم که چرا جوون های ما این طوری شدن و فرد رو میکوبن جای عقیده. چرا تخریب میکنن. بعد میبینم کاندیدهای محترم هم حتی در مناظره به همین صورت عمل میکنن! همون ادبیات. همون حرف ها. گازانبری، لوله کردن، گیردادن به اموال طرف مقابل. وعده های توخالی و وعده راهی که یک بار رفتیم و خطا بودنش ثابت شده برای رأی جمع کردن.
بماند که هر 3 نفر از  آقایان روحانی، جهانگیری و قالیباف به فساد متهم شدن و جوابی هم ندادن. و البته همین طور آقای رئیسی.... وای به حال مملکتی که نمایندگانش این ها باشن. وزیر مملکت خیلی راحت قاچاق لباس دختر وزیر دیگه ای رو کار شرافت مندانه مینامه و وزیر دیگه ای هم یک مفسد اقتصادی رو که کارش هرچند قانونی اما قطعا غیر اخلاقی و غیر شرعی بوده ذخیره نظام. و همین رئیس جمهور میگه ما دهانمون برای عذرخواهی بسته نیست. اگر بسته نیست پس چرا بابت این اشتباه ها عذرخواهی نکردید؟ چی میشد اگر میگفتید خبر نداشتید و برخورد میکنید؟ چقدر با دیدن استدلال دوستان و نامزدها حرص که نخوردم.

در هر صورت فعلا تصمیم دارم به آقای روحانی رأی بدم. با همه ی اشکالاتی که در ایشون و عملکردشون هست به نظرم از سایر نامزدها میتونن در اداره کشور موفق تر باشند. هرچند بخ نظر من مشکل مملکت ما این هست که از ابتدای انقلاب تا به حال ما یه سری افراد داریم که در پست های مختلف چرخیدن و اصلا کسی بهشون اضافه نشده. در حال حاضر در مملکت ما قحط الرجال شده. فک کنم دیگه وقتش هست قشر جوونی رو تربیت کنیم و بیاریم تو صحنه که در زمان انقلاب حضور نداشتن. البته مطمئناً این رو به نامزدها بگیم میرن دختران و خواهرزاده ها و برادرزاده های هم حزبی هاشون رو میزارن زیردستشون تا تربیت بشن..:( درست مثل لیست امید در انتخابات مجلس تهران که پر بود از این آقا زاده ها و مردم دانسته یا ندانسته بهشون رأی دادن.

این کشور دیگه تقریبا به یه کشور دو قطبی تبدیل شده که مردمش یا خودشون رو اصلاح طلب میدونن و یا اصول گرا. و نتیجه مشخصه. هر کسی که کاندیدا بشه با هر برنامه ای تصمیم هر یک از این دو گروه از قبل مشخص هست. با تمام قوا تخریب طرف مقابل و لاپوشونی از اشتباهات جناح موافق! چنین مردمی لایق پیشرفت هستند؟؟؟ مردمی که حتی مسابقه کوچکی که در برنامه طنز خندوانه برگزار شد رو هم سیاسی کردند و سیاسی رأی دادند! مردمی که از قبل حرف هاشون مشخص هست. وقتی یه فیلمی جایزه اسکار میبره اصلاح طلب ها شروع میکن به به به و چه چه و اصول گرا ها هم انتقاد و یه سری حرف های همیشگی. حتی فیلم هامون هم شدن دو دسته. اخراجی ها و ... فقط برای اصول گراها شده و اصلاح طلب ها با تمام توان باهاش میجنگن چون کارگردانش از جناح مقابله! روندی  که در پیش گرفته شده نگران کننده هست. ما همه ایرانی هستیم. باید متحد باشیم و از یک جنس. باید بتونیم به نظرات مخالف احترام بذاریم و همدیگرو بپذیریم. نامزدها هم با رفتارها و حمله هاشون به این دوگانگی دامن میزنن. آیا این به نفع نظام هست؟ میترسم از روزی که تو کشور جنگ داخلی راه بیافته. درست مثل سال 88. چقدر آبروی ایران رفت. چقدر ضرر کردیم. چه خون ها که ریخته شد...

کسی حواسش هست چه بر سر این مملکت داره میاد؟؟؟؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
جمعه 22 اردیبهشت 1396
مهتا
جمعه 2 تیر 1396 10:24 ب.ظ
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین در آیا نه حل و فصل
بسیار خوب با من پس از برخی از زمان.

جایی در سراسر جملات شما قادر به من مؤمن متاسفانه
فقط برای بسیار در حالی که کوتاه. من این مشکل خود را
با فراز در منطق و شما خواهد را خوب به پر کسانی که
معافیت. در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام من
را قطعا تا پایان تحت تاثیر قرار
داد.
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 08:40 ب.ظ
با تشکر از مطلب شما
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 06:25 ب.ظ
اوضاع اسفناک تر از اونیه که ما فکر می کنیم. فقط شهاب سنگ میتونه کارساز باشه. باید،انقراض دسته جمعی رخ بده!
مهتا
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:15 ق.ظ
چلیپا از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین در آغاز آیا نه کار بسیار خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر جملات شما قادر
به من مؤمن اما تنها برای while. من هنوز کردم مشکل خود را با فراز در
منطق و شما خواهد را سادگی به کمک پر
کسانی که شکاف. اگر شما در واقع
که می توانید انجام من را قطعا بود در گم.
مهتا
برام جالبه بدونم انگیزه نوشتن این کامنت چی بوده. فک کنم دادن گوگل ریدری چیزی ترجمش کنه و کپی پیست کردن:)
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 06:31 ب.ظ
It's awesome to pay a quick visit this web page and reading the views of all friends concerning this paragraph, while
I am also keen of getting familiarity.
مهتا در آستانه ی انتخابات کامنت های انگلیسی هم زیاد شده. قبلا اصلا کامنت نداشتم!
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:32 ق.ظ
You are so cool! I don't suppose I've read through a single thing like
this before. So great to find another person with genuine thoughts on this issue.
Really.. thank you for starting this up. This web site is something that's needed
on the web, someone with some originality!
شنبه 23 اردیبهشت 1396 09:33 ق.ظ
فرمودیدکه راه حل مشکلات اینه که قشر جوون تربیت بشن و بیان جلو ... این دقیقا راز موفقیت و باعث دمیده شدن یه هوای تازه ست به وضع اجرایی مملکت عزیزمون که با تمام احترام به زحمات جناب آقای روحانی و تیم شون به نظر میرسه با تکیه به سالخوردگان و تشکیل کابینه ی پیر صرفا بخاطر سوابق شون به صلاح مملکت و ملت نیست.

خداوند خودش کمک مون کنه هرچه صلاحه مملکت مون هست پیش بیاد. آمین.

از متن خردمندانه و منصفانه تون استفاده کردیم. سپاس
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر